Wpisy użytkownika szaroszarabajka z dnia 22 sierpnia 2017

Liczba wpisów: 12

szaroszarabajka
 
szaroszarabajka:

“ Chciała byś usłyszeć, że miłość jest najważniejsza, ale ode mnie nie usłyszysz. Miłość nie jest najważniejsza, najważniejsze jest szczęście. Jeśli miłość nie daje Ci szczęścia to kij z nią ”

 

szaroszarabajka
 
szaroszarabajka: " Najpierw jest zauroczenie, później wielka miłość, następnie przyzwyczajenie, jeszcze później brak szacunku, czasu i zainteresowania. Później nagle jedno odchodzi, a drugie uświadamia sobie, że nie może żyć w samotności. Schemat za schematem schemat pogania. Wspólne śniadanie, wieczorny spacer, to na prawdę nie wielka cena za podtrzymanie tego o co tak mocno walczyliście od początku. "
1f3baf1231c5aaa60ec7c33a89f1be79.png
 

szaroszarabajka
 
szaroszarabajka: " Chciałabym odebrać w środku nocy telefon od Ciebie i usłyszeć, że do mnie jedziesz. Tak po prostu, bez żadnego  " cześć " i pytania czy możesz przyjechać. Po prostu: Jadę do Ciebie "
b552771d0025385a51b61b97.jpg
 

szaroszarabajka
 
Czy waszym zdaniem istnieje przyjaźń męsko-damska?

Na swoim przykładzie powiem wam, że i tak i nie. Co prawda jedna moja przyjaźń skończyła się związkiem, który się zakończył, ale o tym wam już pisałam. Wracając do tematu. Istnieje. Ja w to wierze sama mam przyjaciela od serca i wiem, że kiedy tylko potrzebuje mogę na niego liczyć. Co prawda jest to przyjaźń na stopie " wirtualnej " bo jeszcze się nie spotkaliśmy ale i to spotkanie nastąpi.
Poznaliśmy się na czacie. Ja weszłam z nudy, on nie wiem dlaczego. I wiecie co? Jeden wieczór zamienił się w 4 lata. Własnie idzie 5 rok a my nadal mamy kontakt i nie mamy siebie dość. Zadziwiające. Ale i się zdarza. Dlatego zdecydowanie twierdzę, że istnieje. On jest za mną murem. Ja za nim również. To tak na prawdę do niego dzwonię, piszę w trudnych sytuacjach jak i oczywiście tych dobrych no i odwrotnie...
Dlatego moim zdaniem jest to możliwe. A jak jest waszym? / szaroszarabajka
a38f901a4e73d58948400a185baa1571.png
  • awatar sonarcity123: super blog zapraszamy do mnie ☺
  • awatar Sylwia Lisiewicz15: Ja również uważam,że taka przyjaźń istnieje. Mam takiego przyjaciela od podstawówki. -aktualnie jesteśmy w Technikum. Spotykamy sie,piszemy,rozmawiamy ze sobą i wiem,że zawsze mogę na niego liczyć i on na mnie. Pozdrawiam Cie i wolnej chwili zapraszam do mnie.
  • awatar DARK TERRITORY: Istnieje, pod warunkiem że obydwie strony nie czują do siebie pociągu fizycznego. Zazdrość zrujnuje każdą przyjaźń :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

szaroszarabajka
 
szaroszarabajka: " Nie pozwól by ktoś był dla Ciebie priorytetem, podczas gdy Ty jesteś dla niego tylko jedną z opcji "

- Sherry Argov
705bd81e329d2611269821e389b03ba7,62,37.jpg
 

szaroszarabajka
 
szaroszarabajka: “Wiadomo, że najtrudniejsze rozstania to te, gdzie jest miłość. A jeszcze trudniej, kiedy zdajesz sobie sprawę, że kogoś kochasz, ale nie potrafisz z nim żyć.”

- Maja Sablewska
1b9f99d76fa9a531cc435b6853909307,62,37.jpg
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

szaroszarabajka
 
szaroszarabajka: Nigdy nie pozwól, aby ktoś był dla Ciebie priorytetem, podczas gdy Ty, jesteś dla niego jedną z opcji
  • awatar xLunarWitchx: Dokładnie, ogromna różnica i warto się nad tym zastanowić :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

szaroszarabajka
 
szaroszarabajka:

“ Przeraża mnie fakt, co zrobisz, gdy w końcu któregoś dnia zorientujesz się, że zmarnowałeś szansę. Zepsułeś marzenia. Spieprzyłeś miłość na całe życie. Tylko wtedy nie będzie już odwrotu. Nie będzie jej, bo ona będzie z kimś kto zrobi wszystko, by znów zaczarować jej świat. A Ty zostaniesz sam. I wcale nie będzie happy endu. ”- N. Belcik
0ff9af6627ad2970baf604e409916988.png
 

szaroszarabajka
 
szaroszarabajka: " To nie było tak, że nie walczyłam. Ba, wręcz przeciwnie, walczyłam jak lew, ale Twoje serce wypełnione jest pewnością, że nie odpuścisz, to do tej chęci walki potrzebna jest też druga osoba. Nie da się walczyć o związek samemu, a praca zespołowa (...) w miłości nie wychodziła w żadnym stopniu. Pomimo moich ogromnych chęci, trafiłam na indywidualistę, któremu współpraca szła wyjątkowo opornie. "

- Marta Kostrzyńska
c3ca73be002a94d44e071ca5.jpg
 

szaroszarabajka
 
szaroszarabajka: " Odejdź od ludzi, którzy szantażują twoje emocje. Którzy wiecznie gadają o sobie. Których gęby kruszą się w kłamstwach. Odejdź od takich, którzy prześladują, obarczają winą i ogniem. Odejdź od tych, którzy mają na ciebie wyjebane. Zrozum, że nie naprawisz świata, że nie zmusisz nikogo, aby trwał przy tobie, kiedy nosisz ze strachu serce na ramieniu. Wiesz, czasem trzeba się poddać, żeby się ocalić. "

- Kaja Kowalewska - " Siedem grzechów głuchych "
l.jpg
 

szaroszarabajka
 
szaroszarabajka: " Ona jest jak morze. I kiedy bywałem czasem w kłopotach, kiedy piłem za dużo albo kiedy robiłem komuś krzywdę, to szedłem potem do niej i byłem z nią i znów czułem się jak ktoś, kto wyszedł z czystej wody. I to tylko było dla mnie ważne..."

Marek Hłasko "Palcie ryż każdego dnia"
4093507.jpg
 

szaroszarabajka
 
szaroszarabajka: "  Milczeniem zablokowaliśmy drogi do siebie. Nikt nie pomyślał o 'objeździe, więc każde z nas wyruszyło w innym kierunku. Do innych dłoni, ramion, ust. Może kiedyś spotkamy się w uczuciowym korku, ale nigdy nie dotrzemy do siebie. "

Alicja Kostrzak
dggf.jpg