• Wpisów:86
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:219 dni temu
  • Licznik odwiedzin:5 846 / 302 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
" "Kobiety potrzebują racjonalnego wytłumaczenia. Logicznego, takiego prosto z mostu i konkretnego typu: sorry, nie możemy być razem, bo masz za małe cycki, poznałem inną, czy coś w tym stylu. Po podaniu konkretnego powodu kobietom łatwiej dość do siebie.
Natomiast jeżeli rozstajesz się z kobietą i mówisz jej, że jest dobra,idealna i można z nią planować życie, ale nie możecie być razem i tu podajesz serię błahostek, to po prostu jesteś tchórzem, a ją narażasz na to, że się nie pozbiera. Albo, że zacznie robić głupie, nieracjonalne i niebezpieczne rzeczy."

- Piotr C - " Pokolenie Ikea "
 

 
" Lubię, kiedy mężczyzna sprawia, że czuję się jednocześnie jak kobieta i jak mała dziewczynka. "

- Tara Reid

 

 
" Jeden pocałunek mężczyzny może złamać całe życie kobiety. "

- Oscar Wilde
 

 
" Trzeba się nauczyć zapominać o cudzych obietnicach. "

- Henning Mankell – Comedia infantil
 

 
" Raz na jakiś czas w naszym życiu pojawiają się ludzie, po których sprzątamy latami. "

- Piotr C. - " Brud "

 

 
" Jeśli jesteś w związku i kolejny raz płaczesz przez swojego faceta kopnij go w dupę i powiedz mu żeby spieprzał. Życie to nie warzywniak. Ty potrzebujesz mężczyzny, a nie człowieka, który jest zwykłym burakiem i cebulą. "

- Rafał Wicijowski
 

 
" Są tacy mężczyźni, którzy pojawiają się w życiu kobiety, by je dokumentnie spieprzyć na zawsze. "

- Janet Evanovich

 

 
" Może w innym czasie, innym miejscu, z innym bagażem doświadczeń, ewentualnie w innej rzeczywistości, znowu się spotkamy i przeżyjemy razem życie, które dzisiaj nas przerosło. "

- Lizz Murphy

 

 
" Życie jest zbyt krótkie, aby pić niedobrą herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których gówno znaczymy. "
 

 
" To bardzo dziwne, a jednocześnie niezwykle piękne, ale naprawdę można kochać kogoś przez całe życie. Niezależnie od tego, jak daleko znajduje się ukochana osoba. Jej wspomnienie zawsze nosi się w sercu... "
 

 
" Czasami ludzie się nie odzywają dlatego, że nie mają nic sobie do powiedzenia, a czasem dlatego, że mają aż nazbyt wiele. "

- Dan Wells
 

 
" I w tym momencie mojego życia wiem, że trzeba się nauczyć odchodzić. Nie tylko od ludzi. Szanuj się na tyle, by odejść od wszystkiego, co Ci nie służy, co Cię nie rozwija i co nie daje Ci szczęścia. Czasem po to, by kolejny raz dostać po mordzie, a czasem po to, by znaleźć na ziemi swoje małe niebo. "
 

 
" Jak mam o tobie zapomnieć? Jesteś częścią mnie. Żeby cię zapomnieć, musiałabym zapomnieć o sobie. "

- Josephine Angelini

 

 
" Znajdź w sobie siłę, która pomoże ci zakończyć to wszystko, co nie daje ci prawdziwego szczęścia. "
 

 
" Kobieta może być Twoim najgorszym wrogiem, najlepszym przyjacielem, prawdziwą miłością albo wredną jędzą. A to wszystko zależy od tego, jak ją traktujesz. "
 

 
" Miała straszną ochotę powiedzieć mu jak najbanalniejsza z kobiet: nie puszczaj mnie, przytul mnie do siebie, trzymaj mnie, zawładnij mną, bądź silny! Ale to były słowa, których nie mogła i nie umiała wypowiedzieć. "

- Milan Kundera
 

 
" Jej usta mówiły, że ją to nie obchodzi, ale jej oczy opowiadały zupełnie inną historię. "
 

 
" Jeżeli mimo tego, że ktoś Cię skrzywdził... nadal martwisz się o tę osobę i ciągle Ci na niej zależy - niestety kochasz ją naprawdę. "
  • awatar Find Your Soul: Zgadza się ....ale słowo " niestety" nie jest w tym cytacie konieczne :)
  • awatar tea_rose: Niestety? To jest właśnie prawdziwa miłość. Bo miłość to nie tylko czułe słowa, gesty czy trzymanie się za rękę. Miłość to również walka z przeciwnościami losu.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
" Jeśli ktoś z was przeżył kiedyś coś podobnego - jeśli płakał całą noc, aż zabrakło mu łez - to wie, że w końcu przychodzi pewien szczególny rodzaj spokoju. Człowiek czuje się tak, jakby już nic nigdy nie miało się zdarzyć. "

 

 
" Ale on nie przychodził. Może jest zajęty, żeby znaleźć czas dla mnie - rozważałam. Ale trzy miesiące to nieco długo. Nawet jeżeli nie mógł się ze mną spotkać, to przynajmniej mógłby podnieść słuchawkę telefonu i zadzwonić. Doszłam do wniosku, że zupełnie o mnie zapomniał. Okazało się, że nie jestem dla niego ważna. A to bolało - jakby w sercu zrobiła mi się mała ranka. Nie powinien był obiecywać, że jeszcze kiedyś przyjdzie. Obietnice- nawet te niezobowiązujące - zostają człowiekowi w pamięci."

- Haruki Murakami
  • awatar PoProstuMarzycielka: Nie należy obiecywać czegoś, czego się nie dotrzyma
  • awatar szaroszarabajka: @` Niezależna od innych <3 .: dokładnie, zanim się złoży jakąś obietnice należy pomyśleć, czy jest się ją w stanie dotrzymać;/
  • awatar ` Niezależna od innych <3 .: Na obietnice powinniśmy uważać. Komu składamy je i o jakiej treści. I najpierw się zastanowić, czy damy rade dotrzymać słowa.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
" Czasem lepiej stracić kogoś na zawsze, niż ciągle spotykać wiedząc, że to koniec. "

- Izabela Sowa - " Herbatniki z jagodami "
 

 
" Są rzeczy, od których nie można uciec, jeśli nawet odejdzie się od nich bardzo daleko."

" Mam w głowie zamęt; znacznie większy niż myślisz. Ciemny, zimny zamęt. "

- Haruki Murakami


 

 
" Ale on nie przychodził. Może jest zajęty, żeby znaleźć dla mnie czas - rozważałam. Ale trzy miesiące to nieco długo. Nawet jeżeli nie mógł się ze mną spotkać to przynajmniej mógłby podnieść słuchawkę telefonu i zadzwonić. Doszłam do wniosku, że zupełnie o mnie zapomniał. Okazało się, że nie jestem dla niego ważna. A to bolało - jakby w sercu zrobiła mi się mała ranka. Nie powinien był obiecywać, że jeszcze kiedyś przyjdzie. Obietnice - nawet te niezobowiązujące zostają człowiekowi w pamięci.

- Haruki Murakami

 

 
" Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę nie zaprzyjaźnić. To prowadzi do rozczarowań. "

- Haruki Murakami